Každý první pátek v měsíci Jack Friday - panák Jacka za půlku.

O Restauraci

Poznejte nás blíže

Potrefená husa

Míra

šéfkuchař

Mým cílem bylo vždy vařit na té nejvyšší úrovni. Když jsem viděl přístup nové Potrefené Husy a kuchyni prostorem i vybavením navrženou daleko nad konkurencí, bylo mi jasné, že zde mám konečně možnost svůj cíl naplnit. Připravuji zde moderní gastronomii i českou klasiku, vše v nejvyšší kvalitě, výhradně bez polotovarů, dochucovadel nebo mraženého masa.

Potrefená husa

Martin

MANAŽER

Chceme být profesionální, ale i skromní. Naším cílem je, aby z každého zaměstnance i celé restaurace vyzařovala pohodová unikátní atmosféra okouzlující natolik, aby se za námi zákazník chtěl vracet. Jsem v gastronomii mnoho let a i když je to občas náročné, tak se nic nevyrovná tomu, když vidíte ty rozzářené oči nad přineseným talířem.

Potrefená husa

Jakub, Míla a Vláďa

MAJITELÉ

Od začátku se v naší nové Potrefené Huse snažíme vytvořit luxusní, ale zároveň rodinné prostředí a každého zákazníka provést jeho návštěvou k nejvyšší spokojenosti. Chceme, aby si tu host připadal výjimečně a dostal co jinde postrádá. Tedy především vynikající jídlo s kvalitním servisem, to vše podpořené nápaditými nápoji i skvěle ošetřeným pivem.

Nová Husa v Hradci

Triglaus Gastro Group s.r.o. ve spolupráci s majiteli objektu a poskytovateli značky Potrefená Husa vytvořili v Hradci Králové něco zcela výjimečného: restauraci, kde se potkává světový design s typicky českými prvky a která díky své unikátní kompozici nabízí jak živou barovou část, tak i intimnější klidové zóny a části pro větší, uzavřenou společnost.

Nová Husa dělá kvalitní věci bez kompromisů s cílem dlouhodobě zvyšovat úroveň hradecké gastronomie. Naleznete v ní 140 míst k sezení, rozložených do dvou pater a několika oddělených zón. Samozřejmostí je i výtah, který dělá celý prostor zcela bezbariérový.

Přijďte ochutnat špičková jídla vařená výhradně z čerstvých surovin, doplněné kvalitním servisem a množství míchaných nápojů i skvěle ošetřených typů piv. Přesvědčte se osobně, že tato restaurace konečně uspokojí i Vaše požadavky. Na denní bázi zde zároveň máte možnost potkat majitele i manažery, kteří si velmi rádi promluví o podmětech, které pomohou kvalitu restaurace neustále posouvat.

Potrefená Husa nabízí denně pestré obědové menu včetně bezlepkového jídla.

Aktuálně hledáme nové členy týmu

KUCHAŘ/KUCHAŘKA
ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

NOVÝ STANDARD HRADECKÉ GASTRONOMIE

Potrefená Husa představuje svoji nejmodernější vlajkovou loď v Hradci Králové. Jedinečná šance pro ty, kteří chtějí dlouhodobě určovat tvář místní gastronomie. Neváhej a přidej se do našeho týmu.

prace@husahradec.cz

Pohlídáme vám u nás stůl